KARGO ve TESLİMAT

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına saat 18:00’a kadaraldığımız siparişlerin büyük bir bölümünü aynı gün içerisindehızlı bir şekilde kargo firmasına ulaştırmaktayız. Kargosu aynı gün yapılamayacak siparişleriniz için mesai saatlerimiz içerisinde kullanıcılarımız bilgilendirilmektedir. Tüm siparişler için burakotoyedekparca.com  en geç 3 iş günüiçerisinde paketinizi kargo firmasına teslim etmek ya da iptal etmek durumundadır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürünlerim bana ne zaman ulaşır?

Paketinizin kargoya teslim edilmesinden sonra, standart teslimat süreleri kısa mesafeli gönderiler için en az 1 gün, uzun mesafeli gönderiler için ise, en az 2 güntaşıma süresi kargo firmaları tarafından uygulanmaktadır. Hava şartları yol durumu veya mücbir sebepler dolayısıyla oluşabilecek gecikmeler kargo firması sorumluluğundadır. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Paketimi kargodan alırken ne yapmalıyım?

  • Paketinizi teslim almadan önce; paketin kapalı olduğundan ve dış görünüm itibariyle hasarlı olmadığından emin olunuz.
  • Kargonuzu teslim aldığınıza dair imza atmadan önce muhakkak kargo ücretini öğrenin.
  • Tarafınıza ulaştırılan paketlerin hasarlı ya da ambalajı açılmış olması durumunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.
  • Paketinizi teslim aldıktan sonra yanlış yada eksik ürün olup olmadığını kontrol edin.

Bu aşamada yaşamış olduğunuz diğer tüm sorunlarla ilgili arayarak yardım alabilirsiniz.

Teslim aldığım paketin içerisinden eksik ürün çıktı ne yapmalıyım?

Müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan, mesai saatleri içerisinde bizimle irtibata geçerek, kargo alıcı isminiz ya da sipariş numaranız ile durumunuzu bildirmeniz bizim için yeterlidir. Bu tür durumlar için müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde sorununuza çözüm üretmek mecburiyetindedir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına saat 18.00’a kadar tamamlanan siparişlerin büyük bir bölümünü aynı gün içerisindekargo firmasına teslim etmekteyiz. Firmamız prosedürleri gereği Aynı Güniçerisinde siparişiniz kargo firmasına verilmek zorundadır.

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargofirmalarıyla gönderilmektedir. Gönderim işlemi müsait olan kargo firması aracılığıyla yapılacaktır.

Yurt dışına kargo ile gönderi yapılıyor mu?

Yalnızca K.K.T.C için Yurtiçi Kargoile gönderim talep edilebilr.

Farklı bir kargo firması ile gönderim talep edebilir miyim?

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firması Yurtiçi Kargo'dur. İndirimli Kargo Gönderimi İçin Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketini Seçmekte Fayda Var. Talep Ettiğiniz Diğer Kargo Firmalarıyla da Gönderim Yapılabilir